poniedziałek, 24 grudnia 2012

Wesołych Świąt :)

Witajcie! W końcu znaleźliśmy chwilkę, aby zamieścić ten post. 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć Wam 
przede wszystkich zdrowych i spokojnych świąt spędzonych  w rodzinnym gronie. Dodatkowo uśmiechu od ucha do ucha, śniegu po pachy, pysznego jedzenia i wymarzonych prezentów pod choinką :). 

Chcielibyśmy także podziękować za liczne przeglądanie bloga. Mamy nadzieję, że zamieszczone przepisy przypadły Wam do gustu, a potrawy będą Wam smakować.

Aby zakończyć ten post bardziej kulinarnie wstawiamy spis potraw jakie znajdą się dzisiaj na naszym wigilijnym stole. Niektóre przepisy już są na blogu, resztę wstawimy po świętach.

1.Barszcz z uszkami;
3. Paszteciki w kapustą i grzybami w cieście francuskim;
4. Smażony karp;
6. Sałatka jarzynowa;
7. Ryba w galarecie;
8. Ryba po grecku;
9. Makowiec;
10.Sernik
11. Pijak


4 komentarze:

Aga Strzęciwilk pisze...

Wesołych i Szczęśliwych Świąt!!!

Agata Ornafa pisze...

Szanowni Państwo!

Jestem studentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie A.Mickiewicza na specjalności Nowe Media. Prowadzę badanie naukowe dotyczące blogów kulinarnych w Polsce. Wszystkich autorów blogów kulinarnych zachęcam do wypełnienia ankiety. Zajmie to Państwu jedynie ok. 1 - 2 minut. Wyniki zostaną zaprezentowane w pracy naukowej dotyczącej charakterystyki bloga jako nowej formy komunikacji społecznej.

Ankieta dla autorów blogów kulinarnych: www.ebadania.pl/97797035d63e99d8

Dziękuję za poświęcony czas,
Agata Ornafa.

Anonimowy pisze...

Pełno super przepisów :)
Mam takie pytanie, ponieważ w prawym górnym roku są kategorie to zastanawiam się czy da się tak zrobić u mnie. Istnieje możliwość dodawana postów na główna stronę i jednocześnie wkładania ich do takich szufladek? Bardzo proszę o odpowiedz. zapraszam również na mojego bloga.
http://myzombielifee.blogspot.com/

download free mp3 pisze...

Wesołych :D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...