piątek, 8 lipca 2011

Torcik kwiatkowo-biszkoptowy :)

Ten wpis nie będzie zawierał przepisu, ale chcieliśmy pokazać Wam tort, który wczoraj zrobiliśmy. Robienie tortów stało się ostatnio Naszą pasją. Nie wiem dlaczego, ale na tym blogu będziemy prezentować tort po raz pierwszy. Wcześniejsze, które robiliśmy były w stylu angielskim. Ten jest raczej tradycyjny aczkolwiek kwiatki wykonane są z lukru plastycznego. Przekładany jest kremem budyniowym - muszę się pochwalić! PIERWSZY RAZ MI WYSZEDŁ I SIĘ NIE ZWARZYŁ :) !!! Ależ byłam z siebie dumna. Byłam nawet przygotowana na jego odratowywanie i ustawiłam garnek z wodą na kuchence (podobno jak się miksuje taki krem na kąpieli wodnej to można go uratować). W każdym razie nie było to potrzebne. Kwiaty zostały wykonane przez Rafała - baaardzo mi się podobają :).Już wkrótce na pewno pokażemy inne torty dekorowane w stylu angielskim ozdobami z lukru plastycznego. Musimy ćwiczyć! W końcu zamówiliśmy sobie taki zestaw narzędzi do modelowania masy cukrowej:


i jeszcze zdjęcie tortu w całej okazałości:

7 komentarzy:

slodkiefantazje pisze...

przepiękny... :)... a zestaw narzędzi imponujący ;)... robiłam juz kilka tortów z lukru plastycznego (również głównie w stylu angielskim i większość dziecinnych - dla córeczki), ale nie używałam jeszcze takich narzedzi :) pora to zmienić! :) koniecznie muszę sobie nabyć takie cudeńka :)

Trzcinowisko pisze...

Ach!!! Jest przepiękny!!!
A kwiatki są taki że dopóki nie przeczytałam że są z lukru myślałam przez chwilę że prawdziwe...prawdziwi z was artyści:)

aga pisze...

Sliczny! Przepiekne kwiatuszki:-)

manoria pisze...

och... ach... gdyż odebrało mi mowę.Pozdrawiam

zauberi pisze...

piękny!

goh. pisze...

absolutnie czarująca propozycja!:)

Ola pisze...

jak z cukierni :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...